top of page

Misyonumuz

Mühendislik alanında ülkemizi yeniliklerle buluşturmak ve bu alanda sunduğumuz çözümlerle partnerlerimizin vazgeçilmezi olmak bizim her zaman kendini tazeleyen yegane hedefimizdir.

Vizyonumuz

Üstün mühendislik anlayışımızı uygulanabilir çözümlerle sizlere sunarak gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak.

Kalite Politikamız

Enerji verimliliği, çevre duyarlılığı, sürdürülebilir kalite ve inovatif mühendislik hizmet kalitemizi belirleyen değerlerimizdir.

Hedefimiz

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Ekipman Muayene Danışmanlık Hizmetleri | eriyodik Muayene

Hakkımızda

Ekipman Muayene Danışmanlık Hizmetleri olarak uzman mühendislik ekibimiz ve teknik yetkinliğimizle exproof ekipmanlar başta olmak üzere basınçlı kaplar, kaldırma iletme ekipmanları ve yangından korunum sistemleri alanlarında periyodik muayene, bakım ve projelendirme hizmetleri vermekteyiz. Bu alanlarda şirketinizin geleceği, yatırımlarınız, projeleriniz, bakım, onarım ve muayene ihtiyaçlarınızı analiz ederek ölçülebilir ve sürdürülebilir bir değer önerileri sunuyoruz.

Farklı sektörlerdeki projelerde operasyonel verimlilik, proje yönetimi, iklim değişikliği, teknolojik dönüşüm, tedarik zinciri, mevzuat ve standartlara uyum gibi pek çok boyutta katma değer sağlıyoruz. Ekipman Muayene Danışmanlık Hizmetleri ailesi olarak tamamladığımız projelerde partner firmalarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak her zaman ilk önceliğimizdir. 

Hizmetlerimizle ilgili tanıtım videomuza Youtube Kanalımızdan erişebilirsiniz. 

Hakkımızda

bottom of page